ESITLUSTARVIKUD

Kujuta ette, et viibid üritusel, kus on vähemalt sada ettevõtet. Mida on tarvis selleks, et olla parem kui teised? Edu esimeseks sammuks ja inimesteni jõudmiseks on vaja silma paista. Messil on selleks kõige parem lahendus ainulaadne ja meeldejääv boks ning vajalikud lisamaterjalid trükiste ja muude reklaammaterjalidena. Loome sulle võimaluse kohtuda kliendiga efektses messiboksis, jätta positiivne esmamulje ning panna alus kauakestvale kliendisuhtele.

Messitarvikud

Messidel ja väljapanekutel osalemise edukus sõltub tihtilugu sellest, kuidas torgatakse silma konkurentide hulgast. Sellele aitab kaasa nii efektne messiboksi kujundus kui ka läbimõeldud asukoht ning õigesti valitud tarvikud. Kuna messide ja väljapanekutega kaasneb tihtipeale arvestatav kulu, oleme omalt poolt võtnud nõuks pakkuda klientidele parimaid, nende vajadustega sobivaid lahendusi, mis rahakotti ei murra, kuid mis toimivad mõtestatud tervikuna ja aitavad väljapanekutel edu saavutada.

Telgid

Välitegevuse jaoks on tihtipeale oluline, et katus oleks pea kohal. Pakume mitmesuguseid telgilahendusi koos trükiga, sh täispuhutavaid lahendusi, mida on hea kasutada, kui soovitakse eriliselt silma paista. Telkide puhul me kvaliteedi osas hinnaalandust ei tee, sest välioludes on kindla peavarju olemasolu mõistagi tähtis.

Lipud

Lippe on mitut liiki: surfilipud, rannalipud, mastilipud, vimplid. Saame pakkuda kliendi jaoks kõige sobivamaid lipulahendusi ja seda mõistagi hea hinnaga. Peale tootmise pakume välja ka kujunduslahendusi.

Täispuhutavad reklaamid

Oleme enda jaoks leidnud usaldusväärsed partnerid, kellega koostöös pakume 3D-lahendusi täispuhutavate reklaamide kujul. Need on omanäolised, unikaalsed ning garanteerivad tähelepanu ja sõnumi jõudmise sihtrühmani.

Portfoolio


Kontakt


Kui sa ei ole kõigile oma küsimustele veel vastuseid saanud, ära kõhkle esitamast küsimusi õigetele inimestele. Püüame koos vastused leida. Kirjuta meile!

Argo Kubja

  argo@puffet.ee