KIRJASTAMINE

Kui sul on sõnum, mida ei saa edastada lause või kahega, siis pakume oma abi. Osutame kirjastamise täisteenust alates sisu koostamisest, toimetamisest kuni trükkimise ja levitamiseni. Kui sul on tarvis aastaraamatut, kliendilehte, ajakirja või midagi muud, mis trükikirja kannatab, aitab meie meeskond sind selle koostamisel igast küljest.

Aastaraamatud

Nii nagu kliendilehtede ja ajakirjade puhul, oleme aastaid olnud ettevõtetele usaldusväärseks partneriks ka aastaraamatute kirjastamisel. Meie käsutuses on mitmed kirjameistrid ja toimetajad, kes muudavad teksti sisukaks ja kvaliteetseks, ning disainerid, kes vormindavad sisumaterjalidest soliidse ja väärika terviku, mida on uhke jaotada ettevõtte saavutuste presenteerimiseks.

Kliendilehed

Kui teil on huvi anda välja oma kliendilehte, hoidmaks oma kliente kursis firmas muutuva tootevaliku või uudisvooga, saame siingi teile tänu oma kirjastamiskogemusele abiks olla. Võime aidata teid tekstide kirjutamisel, toimetamisel ja tõlkimisel ning kirjutatu kujundamisel sobivaks tervikuks, mis haakub teie firma stiili või kajastatud teemaga.

Infokirjad

Üsna suure ja tähtsa osa firma kliendihaldusest hõlmab pidev klientide kursis hoidmine uudisvooga, mistõttu peaks see olema teostatud professionaalselt ja stiilses visuaalses vormis. Tihtipeale ettevõttes majasisene ressurss puudub või ei ole piisav – appi tuleb võtta partner, kelle kasutada on kõiki vajadusi lahendavad jõude. Meie oleme alati valmis end rakendama kliendi vajadustevankri ette parimal võimalikul viisil.

Ajakirjad

Oleme tootnud ettevõtete ajakirju aastast 2005, lisaks sellele anname ise välja neli korda aastas ilmuvat ajakirja Iluguru. Kui teil on vaja ajakirja koostada, toota või levitada, suudame oma pikaajalisele kogemusele tuginedes panna kokku teile kasumliku ja toimiva teenuste terviku, olenemata sellest, milliseid teenuseid ajakirja väljaandmiseks vajate.

Portfoolio


Kontakt


Kui sa ei ole kõigile oma küsimustele veel vastuseid saanud, ära kõhkle esitamast küsimusi õigetele inimestele. Püüame koos vastused leida. Kirjuta meile!

Hardy Rasmann

 hardy@puffet.ee

Argo Kubja

  argo@puffet.ee