MEENED

Tahad ennast meelde tuletada ja meeles hoida ning samal ajal üllatada kliente ja äripartnereid millegi erilisega? Puffet pakub eksklusiivse Saksa disainkingituste kaubamärgi Philippi laia valikut äri- ja reklaamkingitusi. Lihtsamaid, ent sama elegantseid meeneid saab suure sortimendiga Giftshopist. Kõikidele toodetele on võimalik lisada sinu firma sümboolika. Konsulteeri meie köögipoolega, et valida just see toode, mis sinu soovitud sõnumit kõige paremini edastab.

Philippi

Tavalised reklaamtooted ja -lahendused mõnes olukorras teatud põhjustel lihtsalt ei sobi – kliendid soovivad ja ootavad enamat. Te vajate midagi erilist ja eksklusiivset! Kuna oleme ennastki samast situatsioonis leidnud, rikastasime oma tootevalikut Philippi disaintoodetega. Nüüd leiate pakutava hulgast mitmesuguseid disaintooteid kontorisse, reisile ja miks mitte ka koju. Philippi valikuga saab tutvuda siin: www.philippi.ee

Giftshop

Gifshopis on lai valik taskukohase hinnaga meeneid, mida jaotada messidel ja kliendiüritustel või mida lihtsalt anda klientidele kohtumistel ja külaskäikude ajal, olgu nendeks siis pastapliiatsid, fliisid, T-särgid, kotid vms. Kõikidele toodetele saab eri trükitehnikaid kasutades juurde lisada teie firma sümbolid. Tutvuge meie tehtud kümne parima tootega igas kategoorias või valige sobiv meene mahukast kataloogist aadressil www.giftshop.ee.

Portfoolio


Kontakt


Kui sa ei ole kõigile oma küsimustele veel vastuseid saanud, ära kõhkle esitamast küsimusi õigetele inimestele. Püüame koos vastused leida. Kirjuta meile!

Cirsika Mikk

  cirsika@puffet.ee

Liisi Linnam

  liisi@puffet.ee