TRÜKK

Meie valikus on teenused alates tekstide koostamisest, trükiste kujundamisest kuni lõpptoote valmimiseni, olgu selleks siis reklaamtrükised, firmalehed, kvaliteetajakirjad või sümbolitega tarbeesemed. Lisaks pakume logistikalahendust, et toodetud trükised jõuaksid oma sihtpunkti õigel ajal. Täpselt nii, nagu sina soovid!

Firmatrükised

Firmatrükiste nimetus on ehk vähem levinud, ent kui mainida selliseid sõnu nagu „visiitkaart”, „ümbrik”, „blankett”, „märkmeplokk” või „dokumendimapp”, on kõikidel kohe silme ees need vanad tuttavad tooted, mida pea iga ettevõte enda tarbeks tellib. Kuna firmatrükiste valdkonda kuulub hulk iga päev tarbitavaid tooteid, saab siingi üsna korralikult kulusid optimeerida. Algset välisilmet ja kvaliteeti aitab säilitada meiesugune agentuur, kel on pikaajaline kogemus ja kes orienteerub hästi trükimaailmas.

Reklaammaterjalid

Flaierid, voldikud, brošüürid, kataloogid, kalendrid, kaardid, kutsed, kleebised, plakatid ja pakendid – kõik need reklaammaterjalid on lahutamatuks osaks ettevõtte reklaamimisel, olenemata sellest, kas tegu on väikefirma või suurkorporatsiooniga. Oleme reklaammaterjale kujundanud ja tootnud juba üle 15 aasta. Reklaammaterjalide tootmise puhul on lisaks materjalide visuaalsele poolele ja trükikvaliteedile tähtsaks võtmesõnaks turunduseelarve optimeerimine. Pakume kõikidele uutele klientidele strateegilist võimalust: vaatame üle sinu praegused reklaammaterjalide kulud ning aitame säästa raha, hoides ja parandades materjalide kvaliteeti ja visuaalset väljanägemist.

Portfoolio


Kontakt


Kui sa ei ole kõigile oma küsimustele veel vastuseid saanud, ära kõhkle esitamast küsimusi õigetele inimestele. Püüame koos vastused leida. Kirjuta meile!

Hardy Rasmann

 hardy@puffet.ee

Argo Kubja

  argo@puffet.ee