REKLAAM

Loome praktilisi lahendusi, mis ei ole üksnes loovad, aga ka toimivad. Kaubamärgi tuntust ning toodete ja teenuste müügiedu on võimalik saavutada vaid lõpuni ja hästi läbi mõeldud reklaamiga. Parima tulemuse saavutamiseks juhime projekti algusest lõpuni – sellisel juhul kannab tehtu ühist käekirja ning tulemuse eest saame võtta vastutuse meie. Vajadusel koostame ka meediaplaani, broneerime meediapinnad ning selgitame uuringutega välja kampaania õnnestumise.

Kampaaniad

Meilt leiate kõik vajalikud lahendused reklaamikampaania väljatöötamiseks, olgu selleks strateegia paikapanemine, reklaamtekstide kirjutamine või reklaamide kujundamine. Parema tulemuse saavutamiseks on hea, kui teeme projekti algusest lõpuni ise valmis – vaid siis saame võtta tulemuse eest ka vastutuse ning tagada, et tehtu kannab ühist käekirja. Lisaks kampaania loovalahenduse väljatöötamisele oleme võimelised kokku panema meediaplaani, broneerima meediapinnad, hiljem uurima, kas ja kui palju kampaaniat märgati, ning leidma vastused muudelegi kampaaniat puudutavatele küsimustele.

Loov/disain

Kõik ei ole Picassoks sündinud, kuid mõnel on silma ja kätt, teisel davincilikku tehnilist ja loomingulist taipu. Oleme Puffetis sellised inimesed kinni püüdnud, et pakkuda nende sulest tulevaid pärle kõikidele soovijatele. Meie loovlahendused pole sealjuures mitte ainult kunstipärased, vaid ka praktilised, sest paneme suurt rõhku sellele, et meie lahendused oleksid toodetavad optimaalse kuluga ning aitaksid täita klientide müügieesmärke.

Raadio

Nii nagu kõlavad meil mõtetes lemmiklood, peavad ka raadioreklaamid jääma meelde ning alateadlikult kellegi või millegi poole suunama. Puffeti kasutuses on head heliloojad ja copywriter’id, kes suudavad raadios helid ja tekstid meeldejäävalt koos kõlama panna.

TV ja video

Väidetavasti on videod siiani tõhusaim reklaamisuund. Olgu selleks reklaamiklipp, mainevideo või ürituste jäädvustamine – meie toodame teie tootest või teenusest efektiivse videolahenduse ning levitame seda vajalikes telekanalites ja internetikeskkondades. Meie juurest leiate lahendused, kuidas end neis kanalites esile tuua. Oma pikaajalise kogemuse najal suuname teid lahendusteni, mis viivad teie soovid parima tulemuseni.

Digimeedia

Digi on nüüd-ja-kohe-kontakt sihtrühmaga 24/7. Me ei pääse sellest üle ega ümber – tahame või mitte, kuid digisse tuleb kiire tulemuse eesmärgil panustada. Selles muutuvas maailmas on tähtsad kaks asja: käia trendiga kaasas ning teada inimesi, kes neid trende kõige paremini ellu suudavad viia. Meid kirjeldavad mõlemad omadused! Aitame meeleldi ka klientidel ajaga ühte sammu astuda ning digimaastiku tipus püsida. Olgu selleks internetistrateegiad, otsimootoriturundus, sotsiaalmeedia või bännerkampaaniate planeerimine – meilt saab kõik vajalikud digimeediateenused ühest kohast.

Väli- ja trükireklaam

Ükskõik millises linnas liigume, silmame enda ümber alati reklaamtahvleid ning muid välireklaamilahendusi, mistõttu on välireklaam brändide ja sündmuste tutvustamiseks äärmiselt tänuväärne lahendus. Meie võimuses on pakkuda klientidele mitmeid võimalusi alates reklaamipindade rendist ja bännerite tootmisest kuni kampaaniate väljapanekute ja strateegiate koostamiseni.

Otsepost

Üks aegumatu reklaami- ja turunduskanal, mida klientidele pakkuda saame, on otsepost – alati olemas ja silmapaistev. Otsepost on mõtestatult koostatud trükise korral igati eesmärki teeniv viis end mõõdukate kuludega nähtavaks ja kuuldavaks teha. Kui digitaalselt on teinekord võimalik seadmetest reklaamid blokeerida, siis otsepostiga saab olemasolevatele, tulevastele ja potentsiaalsetele klientidele saata tutvustavat infot koju või kontorisse. Otsepost on efektiivne võimalus tutvustada oma tooteid ja teenuseid, lisaks üks parimaid viise tabada muukeelset sihtrühma. Otsepost on käegakatsutav, visuaalset efekti loov ning just vajalikule kliendile suunatav.

Portfoolio


Kontakt


Kui sa ei ole kõigile oma küsimustele veel vastuseid saanud, ära kõhkle esitamast küsimusi õigetele inimestele. Püüame koos vastused leida. Kirjuta meile!

Hardy Rasmann

 hardy@puffet.ee

Argo Kubja

  argo@puffet.ee