SISE- JA VÄLIMEEDIA

Soovid olla nähtav kõigile ja kõikjale? Valgusreklaamid, reklaamkonstruktsioonid ja reklaamipinnad: sildid, viidad, reklaamtahvlid, kleebisreklaamid, erilahendused, transpordi- ja ambient-meedia – disainime, toodame ja paigaldame. Kõike selleks, et oleksid pidevalt inimeste meelel ja keelel.

Valguslahendused

Pakume valgusreklaamilahendusi nii siseruumidesse, hoonete fassaadidele kui ka katusetele. Olgu nendeks valgustähed, -kastid, -paneelid, valgustatud viidad või muud erilahendused – mida kõike hing ihaldab, seda saab ka toota. Oleme enda ümber kogunud parimad selle valdkonna spetsialistid ning usaldusväärsed partnerid, kes suudavad igas mõõdus reklaame planeerida, toota ja paigaldada. Kui soovite soetada valgusreklaami, neoonreklaami või hoopis tähelepanu köitvat tänavareklaami, olete sattunud õigesse kohta.

Reklaamlahendused

Oleme teostanud paljusid välimeedialahenduse projekte, soovi korral viinud need ellu algusest lõpuni, alustades välimeedialahenduse projekteerimisest ja disainimisest ning lõpetades selle tootmise ja paigaldusega. Lisaks leiab meie tootevalikust transpordi- (bussid, trammid, trollid, autod) ja ambient-meedialahendusi ning välimeediapindade rentimise võimalusi. Meie kogenud meediaspetsialistid aitavad kokku panna teile sobiva meediaplaani ja broneerivad pinnad. Vajadusel valmistame ka reklaami ning tellime uuringu kampaania märgatavuse kohta.

Portfoolio


Kontakt


Kui sa ei ole kõigile oma küsimustele veel vastuseid saanud, ära kõhkle esitamast küsimusi õigetele inimestele. Püüame koos vastused leida. Kirjuta meile!

Argo Kubja

  argo@puffet.ee