ÜRITUSTURUNDUS

Soovid, et sinu üritus oleks eriline ja suurejooneline, olenemata sündmuse mõõtmetest? Olgu selleks kliendiüritus, oma töötajatele mõeldud pidu, esinduslik seminar või promoüritus – pakume värskeid ja loomingulisi lahendusi koos tipptasemel projektijuhtimisega. Vajadusel organiseerime toitlustuse, majutuse ja meelelahutuse, et saaksid ise lihtsalt kohale tulla ning sündmust nautida. Edukalt korraldatud üritused motiveerivad töötajaid, rõõmustavad kliente, äratavad huvi partnerites ning on osa terviklikust turundusest, et kasvatada firma edu ja täita eesmärgid, millest unistad.

Üritusturundus

Üritusturundus ehk sündmusturundus on lai valdkond, mis võib olla suunatud eri sihtrühmadele ning hõlmab mitmesuguste sündmuste korraldamist. Meie eesmärk on luua nii tellija kui ka külaliste jaoks igast sündmusest meeldejääv, ainulaadne ja positiivne kogemus.

Promotsioon

Promotsioon on müügiedendusvõtetest koosnev turundusvaldkond, mis on suunatud eelkõige lõpptarbijale. See aitab jõuda vahetu suhtluseni klientidega, mis omakorda loob lojaalseid kliendisuhteid ja võimaldab koguda otsest väärtuslikku tagasisidet. Oleme abiks promotsioonistrateegia väljatöötamisel ja elluviimisel.

Sponsorlus

Sponsorlus on sündmuste, üksikisikute ja projektide toetamine rahaliselt või teenuste kaudu. Peamine eesmärk on mõjutada avalikku suhtumist, tõsta bränditeadlikkust ja tugevdada tarbija lojaalsust. Lisaks on sponsorlus hea võimalus suhelda osalejatega ning rikastada saadud kogemusi. Aitame sobiva ideelahenduse väljatöötamisel ja elluviimisel.

Eriüritused

Eriüritused toimuvad tavapärasest teistsuguses keskkonnas, olgu selleks peoruum, vaba loodus või midagi täiesti ootamatut. Eriüritustel valitsev õhkkond loob ainulaadse võimaluse edastada soovitud sõnum külalistele. Peale selle on eriüritused (suve- ja talvepäevad, uusaastapeod jt) ideaalseks sisekommunikatsiooni kanaliks. Mitmekülgsele kogemusele tuginedes loome kliendi jaoks terviklahenduse, alustades ideest ja lõpetades kohapealse projektijuhtimisega.

Meeskonnakoolitused

Meeskonnakoolitused ja seiklusüritused on suurepärane võimalus motiveerida oma töötajaid, tugevdada suhteid partneritega või aidata luua lojaalseid suhteid klientidega. Tavapärasest töökeskkonnast eemal viibides on inimesed vabamad suhtlejad, mis võimaldab üksteist lähemalt tundma õppida. Korraldame meeskonnakoolitusi ja seiklusüritusi Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Saksamaal, Belgias, Prantsusmaal, Monacos ja Küprosel.

Konverentsid ja seminarid

Konverentsid ja seminarid ei ole korralduslikult reeglina kuigi keerulised, ent unikaalne ideelahendus või asukoht on see, mis tihtipeale igavast konverentsist meeldejääva sündmuse teeb. Korraldame konverentse ja seminare nii Eestis kui ka välisriikides. Teenus hõlmab kõiki etappe ideest ja projektijuhtimisest kuni kokkuvõteteni.

DMC

DMC ehk Destination Management Company on sündmusturundus, mis on suunatud eelkõige külastavatele klientidele ja rühmadele. See hõlmab reisikorraldust, majutust, kohapealse programmi organiseerimist koos toitlustuse ja incentive-üritustega, mis võimaldavad külalistel õppida sihtkohta tundma tavapärasest teistsuguse prisma läbi. Peale Eesti korraldame destination management’i reise ka teistesse Euroopa riikidesse.

Portfoolio


Kontakt


Kui sa ei ole kõigile oma küsimustele veel vastuseid saanud, ära kõhkle esitamast küsimusi õigetele inimestele. Püüame koos vastused leida. Kirjuta meile!

Argo Kubja

  argo@puffet.ee